اگر چه نزد شما تشنه ی سخن بودم/کسی که حرف دلش را نگفت من بودم/دلم برای خودم تنگ می شود آری/همیشه بی خبر از حال خویشتن بودم نشد جواب بگیرم سلام هایم را/هر آنچه شیفته تر از پی شدن, بودم/چگونه شرح دهم عمق خستگی ها را؟اشاره ای کنم انگار کوهکن بودم // استاد بهمنی کربلایی مـیــثــم جــعـــفری
X
تبلیغات
رایتل

کربلایی مـیــثــم جــعـــفری
بــــــروجـــــــرد شهراستعدادهای درخشان است.

Posts filed under '* مطالب جالب *'

فال> از اول تا پانزدهم شهریور بر شما چه خواهد گذشت؟

فروردین

در آغاز هفته، تیرگی‌هایی در آسمان فکر و ذهن شما پدیدار خواهد شد اما به تدریج این تیرگی‌ها برطرف خواهد شد و خورشید واقعیت طلوع خواهد کرد. به مناسبتی از شما قدردانی خواهد شد و از ثمرات کمک‌های خود به یک نفر برخوردار می‌شوید.این روزها باید تردید‌ها را از خود دور کنید و تصمیمی را که گرفته‌اید عملی کنید به زودی با شنیدن خبری نقطه نظرتان عوض خواهد شد.همسر یا همراه زندگی شما در این روزها اصلا آمادگی مواجهه با جنبه منفی شما را ندارد! ممکن است مهربانی و محبت شما مورد سو‌ء‌ تعبیر قرار بگیرد، پس سعی کنید گرمی و محبت‌تان از روی حقیقت‌ درون‌تان باشد نه از روی ریا و تزویر.

اردیبهشت

دیداری را که مدت‌ها آرزو می‌کردید، در این هفته فراهم می‌آید. در یک امر عاطفی سعی کنید خود را درگیر احساسات نکنید و چشم به واقعیت و اصول منطقی داشته باشید. در یک معامله حواس‌تان را جمع و چشمان‌تان را باز کنید تا طرف مقابل به قول معروف فقط در باغ سبز را به شما نشان نداده باشد، چون احتمال مغبون شدن برای شما وجود دارد.یکی از عزیزان شما از مسافرت باز می‌گردد. مراقب باشید به مادیات بیش از حد وابسته نشوید. هر فکری را که از ذهن‌تان می‌گذرد جدی نگیرید. باید در اظهارنظر راجع به دیگران کمی بیشتر دقت کنید. سعی کنید هر چه که در فکرتان هست را به زبان نیاورید.

خرداد

در آغاز هفته، فکر شروع یک کار اداری شما را سخت نگران و دلواپس خواهد کرد اما وقتی شروع به انجام دادن کنید خواهید دید که این کار آن‌گونه که فکر می‌کردید چندان دست‌اندازهای غیرقابل جبرانی نخواهد داشت. سعی کنید این روزها فکرتان را با افکار مایوس کننده مشغول نکنید و زندگی را از آن چه که هست برای خود سخت‌تر وانمود نکنید. آن‌وقت خواهید دید که چرخ‌های زندگی راحت‌تر خواهند گشت.اگر وقت آزاد داشته باشید می‌توانید از سرگرمی‌های مورد علاقه‌تان لذت ببرید. شاید یکی از دوستانتان را هم مجبور کنید تا در این راه شما را یاری کند.در اواخر ماه، خبر خوشی خواهید شنید.در این مورد هر چه کمتر خوشحالی خود را ابراز کنید تاثیر بیشتری خواهد داشت.

تیر

یک ناراحتی که در اواخر هفته قبل پیش آمده بود، در این هفته برطرف می‌شود. یک آشنا وارد زندگی شما خواهد شد و موجب پدید آمدن تغییراتی در زندگی روزمره شما می‌شود. اگر کمی دقت کنید می‌بینید که از بعضی توهمات و خیال‌پردازی‌ها برای خود واقعیت‌هایی می‌سازید که بعد، از وجود آنها دل‌آزرده می‌شوید؛ در حالی‌که آنها وجود خارجی ندارند. سعی کنید با اعتماد به نفس کامل به توانایی‌های فکری و جسمی خود تکیه کنید و در مقابل بعضی ناملایمات جا خالی نکنید.بهتر است برخورد بدبینانه را کنار بگذارید. یک سفر زیارتی یا سیاحتی در پیش خواهید داشت که در اواخر هفته آینده می‌تواند کمک مهمی به حفظ آرامش‌تان داشته باشد.

مرداد

با رسیدن یک نامه یا یک خبر خیال‌تان از بعضی نگرانی‌های احتمالی راحت خواهد شد. از کسی که هیچ انتظاری از او نداشتید حرف دلسرد کننده‌ای خواهید شنید.در روزهای آخر هفته بعضی پیچیدگی‌ها که در کارتان افتاده بود گشوده خواهد شد و با کمک یکی از اعضای فامیل مانع بزرگی که بر سر راه‌تان به وجود آمده بود، برداشته می‌شود و آن وقت می‌توانید با خیالی آسوده به پیشروی خود ادامه دهید و آنچه را که آرزو می‌کردید به دست آورید. در این روزها سعی کنید به دنیا از دریچه چشم دیگران هم نگاه کنید تا راه‌های موفقیت را روشن‌تر ببیند. اگر با هوش باشید می‌توانید از طرز تفکر و اندیشه اطرافیان‌تان در جهت پیشبرد اهداف خویش کمک بگیرید.

شهریور

ماجرای مالی و اختلاف‌های ناشی از آن برای مدتی شما را درگیر خود خواهد کرد. اگر بتوانید بعضی کارهای عقب افتاده را به جریان بیندازید به نفع شماست.بگو مگوهایی با یکی از همکاران یا همسایگان خواهید داشت. در این اتفاق، یک طرفه به قاضی نروید و تنها خود را صاحب حق ندانید. بهتر است کمی هم خود را به جای طرف مقابل بگذارید و آن وقت ببینید که چه توقعاتی پیدا می‌کردید. مواظب سلامتی خود باشید، اگر تمام وقت خود را صرف امور کاری یا تحصیلی خود کنید، سلامتی شما به مخاطره خواهد افتاد. شریک زندگی شما به توجه بیشتری نیاز دارد. شما او را از صمیم قلب دوست دارید اما عشق باید در کلام هم جاری شود تا تاثیرگذارتر باشد.

مهر

چند دوست تازه، موجباتی فراهم می‌آورند تا احساس کنید زندگی برای شما رنگین‌تر هم شده است. سعی کنید از اقدامات یا تصمیم‌گیری‌های عجولانه بپرهیزید وگرنه خیلی زود پشیمان خواهید شد.در یکی از روزهای این هفته از کج خلقی و نیش‌زبان یکی از نزدیکان یا همکاران آزرده‌خاطر خواهید شد. اگر کمی به فکر پس‌انداز کردن باشید می‌توانید به خواسته‌تان برسید.بهتر است در مورد روابط خانوادگی‌تان کمی بهتر بیندیشید. شما می‌توانید با یک فکر بکر، محبوب‌تان را غافلگیر کنید. مطمئن باشید که عشق ایده‌آل سخت به دست می‌آید اما اگر شما از خودتان صداقت و حسن نیت نشان دهید، می‌توانید به عشق ایده‌آل‌تان برسید.

آبان

به یک مسافرت غیر منتظره یا بهتر است بگوییم تدارک دیده نشده خواهید رفت و بخشی از آن برای‌تان خاطره‌انگیز خواهد شد. در این هفته یکی از روی خیرخواهی، شما را در انجام بعضی امور یاری خواهد کرد.گاهی اوقات لازم است که آدم، آنچه را که در دل دارد بر زبان نیاورد اما اگر خیلی دل‌تان می‌خواست تا حرف مورد نظرتان را به اطرافیان بگویید سعی کنید از ادبیات بهتری استفاده کنید. شما می‌توانید منظورتان را با کلمات ملایم‌تر و دلنشین‌تری بیان کنید… با این حال شما در این دو هفته یک دلخوری در برنامه خود خواهید داشت! باید این احساس را در خود تقویت کنید که همه‌چیز خوب است…

آذر
در این هفته اگر به راهنمایی‌ها و صلاحدید دیگران توجه کنید، مطمئن باشید که پشیمان نخواهید شد. حقیقت امر گاهی برخلاف تصور ماست. ان‌‌شاءا… موجباتی فراهم می‌آید که یک کار یا مشکل اداری را با موفقیت سامان دهید.سعی کنید رعایت حال کسانی را بکنید که چشم به نظر و عمل شما دارند. در یک مورد عاطفی رضایت خاطر شما حاصل می‌آید.هفته تقریبا پرکش و قوسی خواهید داشت اما در انتها احساس خستگی نخواهید کرد.مجردهای این ماه باید از ستاره‌ها ممنون باشند که در این دو هفته این چنین در آسمان چیده شده‌اند. ستاره‌ها در این ماه آنقدر به شما روشنی می‌دهند که اندیشه‌های شاد شما به عشق‌های شاد تبدیل خواهد شد!

دی

هفته را به آرامی شروع می‌کنید، اما با گذشت چند روز یک موضوع کلافه کننده، شما را درگیر خود می‌کند. سعی کنید سهل‌انگاری و بی‌‌خیالی را از خود دور کنید و هر چه زودتر به حل و فصل این مشکل بپردازید. چون زمان هر چه بیشتر بگذرد، حل آن هم پیچیده‌تر خواهد شد. پیغامی از یک دوست یا همکار به شما خواهد رسید. آن را جدی بگیرید که در غیر این صورت پشیمان خواهید شد.هیچ‌کس بیش از خودتان بر زندگی شما کنترل ندارد. پس قدم‌های استوارتری بردارید. ممکن است از لحاظ شغلی، یک ریسک بزرگ پیش روی‌تان باشد. یادتان نرود که ایده‌آل‌های شما درست در مقابل چشم‌های‌تان هستند و شما فقط باید زحمت بازکردن چشم‌های‌تان را بکشید!

بهمن

برخلاف میل باطنی‌تان برای پیشبرد یکی از امور مورد علاقه خود باید منت بعضی‌ها را بکشید، در غیر این صورت به قول معروف، کلاه‌تان پس معرکه خواهد بود. این روزها برای انجام کاری باید تا اندازه‌ای پول خرج کنید و هزینه‌های متعلقه را عهده‌دار شوید. به زودی یک مشکل مالی برطرف می‌شود و مقداری پول به دست شما می‌رسد. یک قهر کرده باز می‌گردد. یکی از بستگان نزدیک‌تان برای شرکت در یک جشن یا مراسم شادی که به نوعی به شما مربوط می‌شود، از سفر بازگشته است. سعی کنید به گرمی از او استقبال و پذیرایی کنید، اگر چه ممکن است او خودش تنهایی را ترجیح دهد اما از صمیم قلب دوست دارد که بیشتر مورد توجه شما قرار بگیرد. باید تدراک یک مهمانی را ببینید…

اسفند

در آغاز هفته، یک خوشحالی بزرگ در پیش خواهید داشت. احساس خواهید کرد که بار سنگینی از روی دوش شما برداشته شده است. برای روبه راه کردن کاری که برای‌تان از اهمیت خاصی برخوردار است با ناهماهنگی یا خلف وعده‌ای مواجه خواهید شد. طی یک مسافرت غیر منتظره با پیشنهاد تازه‌ای مواجه می‌شوید. سعی کنید اول به پیشنهاد‌ها خوب فکر کنید، بعد دست به تصمیم‌گیری و انتخاب بزنید. تصمیم عجولانه ممکن است بعدا پشیمان‌تان کند. شما همیشه خلاقیت قابل توجهی دارید. به تخیلات خود مجال بدهید تا خلاقیت‌تان راهی برای بروز پیدا کند. از دید شما همه‌چیز نو و جذاب است. از این ویژگی خود کمال استفاده را ببرید. فرصتی برای کاری که مدت‌ها منتظرش بودید پیش آمده است، آماده باشید

[ یکشنبه 11 شهریور‌ماه سال 1386 ] [ 12:27 ب.ظ ] [ ;کربلایی میثم جعفری ]
درباره وبلاگ

(((((تو منـتـظـری که دار دسـتـت بدهنـد؟))))) (((((یـا نامـه از انـتـظـار دسـتـت بدهـنـد؟))))) (((((بیچاره به تیغ و قرص ها خـیـره نــشو))))) (((((میـترسـم از اینـکه کار دستـت بدهـند...))))) ******************* Email:meissam.jaffari@chmail.ir دوستان عزیـز با* نـظـــراتــ *خوشحالم کنید با تشکر
آخرین مطالب
همــــراهان عــزیــز
خطاطی نستعلیق آنلاین ?

Top Blog
اگه خواستی به وب من رای بده!!!