اگر چه نزد شما تشنه ی سخن بودم/کسی که حرف دلش را نگفت من بودم/دلم برای خودم تنگ می شود آری/همیشه بی خبر از حال خویشتن بودم نشد جواب بگیرم سلام هایم را/هر آنچه شیفته تر از پی شدن, بودم/چگونه شرح دهم عمق خستگی ها را؟اشاره ای کنم انگار کوهکن بودم // استاد بهمنی کربلایی مـیــثــم جــعـــفری
X
تبلیغات
رایتل

کربلایی مـیــثــم جــعـــفری
بــــــروجـــــــرد شهراستعدادهای درخشان است.

زندگی عاشقانه الاغ ماده و اردک نر

جام جم آنلاین: به دنبال انتشار خبری در یکی از روزنامه های محلی آلمان مبنی بر زندگی عاشقانه الاغی ماده و اردکی نر در یک مزرعه ، گردشگران به این منطقه هجوم بردند.
به گزارش الرایه ، این روزنامه با انتشار گزارشی تصویری از رابطه گرم این دو حیوان ، مردم را شیفته دیدن آن ها کرد.
صاحب مزرعه گفت: هایدی (الاغ) و هانیبال (اردک) از همان آغاز دیدار اول در چند هفته قبل در مزرعه ای در شهر کوتوبس ، عاشق همدیگر شدند.
وی افزود: هانیبال به قدری شرور بود و پرنده های دیگر را اذیت می کرد که ناچار شدم او را در طویله هایدی زندانی کنم اما خیلی طول نکشید که عشق این دو حیوان به یکدیگر شروع شد.
وی اضافه کرد: هایدی به قدری شیفته هانیبال است که به هیچ الاغی اجازه نمی دهد به وی نزدیک شود.

به وبلاگ من خوش آمدی من میثم جعفری مدیر وبلاگبه شما عزیزان توصیه میکنم که از تمام مطالب دیدن به عمل اورید

 

[ دوشنبه 12 شهریور‌ماه سال 1386 ] [ 08:09 ب.ظ ] [ ;کربلایی میثم جعفری ]
درباره وبلاگ

(((((تو منـتـظـری که دار دسـتـت بدهنـد؟))))) (((((یـا نامـه از انـتـظـار دسـتـت بدهـنـد؟))))) (((((بیچاره به تیغ و قرص ها خـیـره نــشو))))) (((((میـترسـم از اینـکه کار دستـت بدهـند...))))) ******************* Email:meissam.jaffari@chmail.ir دوستان عزیـز با* نـظـــراتــ *خوشحالم کنید با تشکر
آخرین مطالب
همــــراهان عــزیــز
خطاطی نستعلیق آنلاین ?

Top Blog
اگه خواستی به وب من رای بده!!!