اگر چه نزد شما تشنه ی سخن بودم/کسی که حرف دلش را نگفت من بودم/دلم برای خودم تنگ می شود آری/همیشه بی خبر از حال خویشتن بودم نشد جواب بگیرم سلام هایم را/هر آنچه شیفته تر از پی شدن, بودم/چگونه شرح دهم عمق خستگی ها را؟اشاره ای کنم انگار کوهکن بودم // استاد بهمنی کربلایی مـیــثــم جــعـــفری
X
تبلیغات
رایتل

کربلایی مـیــثــم جــعـــفری
بــــــروجـــــــرد شهراستعدادهای درخشان است.جشنواره ی فرهنگی هنری ادبی

((درهای بهشت)) در بروجرد

جشنواره ی فرهنگی هنری ادبی((درهای بهشت))  به مناسبت فرارسیدن اعیاد بزرگ شعبانیه در تاریخ 21 خرداد 93 برگزار گردید .  این جشنواره یکی از پربار ترین جشنواره های برگزار شده در سطح استان بود .

در این گرد همایی که با حضور شاعران و نویسندگان برجسته ی کشور برگزار شد از 5 نفر از نویسندگان بروجردی تجلیل به عمل آمد . و از چاپ دوم کتاب ((ننه بی گل)) اثر سرکار خانوم فوزیه کریمی رونمایی شد.

و پس از تجلیل نویسندگان و رونمایی از کتاب ، تعدادی از شاعران فعال بروجردی به شعر خوانی در مدح حضرت ولیعصر(عج) پرداختند . اجرای موسیقی و اجرای نمایش از دیگر برنامه های متنوع و مورد استقبال این جشنواره بود.

((درهای بهشت)) به همت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بروجرد و انجمن ادبی مهرداد اوستا و انتشارات نظری تهران برگزار شد .

حضور برخی از فعالان عرصه ی علم و ادب و فرهنگ این مرز وبوم گرما بخش این محفل بود.

برگرفته ار سایت اقای فرهاد داودوندی

سلامغزلی از من اجرا شده توسط مداح عزیز کربلایی فرهاد محمدی فرهاد محمدی

دانلود کنید


            

                                 
[ شنبه 3 خرداد‌ماه سال 1393 ] [ 03:04 ب.ظ ] [ ;کربلایی میثم جعفری ]
درباره وبلاگ

(((((تو منـتـظـری که دار دسـتـت بدهنـد؟))))) (((((یـا نامـه از انـتـظـار دسـتـت بدهـنـد؟))))) (((((بیچاره به تیغ و قرص ها خـیـره نــشو))))) (((((میـترسـم از اینـکه کار دستـت بدهـند...))))) ******************* Email:meissam.jaffari@chmail.ir دوستان عزیـز با* نـظـــراتــ *خوشحالم کنید با تشکر
آخرین مطالب
همــــراهان عــزیــز
خطاطی نستعلیق آنلاین ?

Top Blog
اگه خواستی به وب من رای بده!!!