اگر چه نزد شما تشنه ی سخن بودم/کسی که حرف دلش را نگفت من بودم/دلم برای خودم تنگ می شود آری/همیشه بی خبر از حال خویشتن بودم نشد جواب بگیرم سلام هایم را/هر آنچه شیفته تر از پی شدن, بودم/چگونه شرح دهم عمق خستگی ها را؟اشاره ای کنم انگار کوهکن بودم // استاد بهمنی کربلایی مـیــثــم جــعـــفری
X
تبلیغات
رایتل

کربلایی مـیــثــم جــعـــفری
بــــــروجـــــــرد شهراستعدادهای درخشان است.

 

برگزاری همایش استانی 

شعر "برکه های سرخ" در بروجرد

همایش استانی شعر دفاع مقدس "برکه های سرخ" امروز با حضور جمعی از شعرای استان لرستان در اداره ارشاد اسلامی  بروجرد برگزار شد.

 

به گزارش بازتاب بروجرد فرمانده سپاه بروجرد در این همایش با اشاره به فرا رسیدن هفته دفاع مقدس گفت: دوران هشت سال دفاع مقدس از دوران های طلایی تاریخ کشور است که دوران دفاع مقدس، دوران پر از افتخار و سربلندی برای ملت ایران است.
سرهنگ"محمد پاپی نژاد" افزود: رزمندگان اسلام در دوران دفاع مقدس با ایثار و از خود گذشتگی در برابر دشمن ایستادند و عزت و عظمت را به ارمغان آوردند.
به گفته وی بازگو کردن وقایع دوران دفاع مقدس و بیان رشادت های دلاورمردان ایران برای نسل جوان بسیار ضروری است و باید نسل کنونی از وقایع و خاطرات آن دوران اطلاع داشته باشند.
سرهنگ پاپی نژاد افزود: در دوران دفاع مقدس رزمندگان زیادی برای حفاظت و حراست از ارزشها تا پای جان ایستادند و به فیض شهادت نائل آمدند.
فرمانده سپاه بروجرد تصریح کرد: امنیت و اقتدار امروز ایران اسلامی مرهون خون پاک هزاران شهیدی است که برای استقلال این کشور جان خود را فدا کردند.


لازم به ذکر است که این همایش با حضور شعرایی از سراسر استان لرستان در بروجرد برگزار شد که در پایان این همایش از 16 شاعر منتخب تجلیل به عمل آمد.

این همایش با همکاری سپاه ناحیه بروجرد و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بروجرد و انجمن ادبی استاد مهرداد اوستا برگزار شد.
[ پنج‌شنبه 14 آبان‌ماه سال 1394 ] [ 10:18 ب.ظ ] [ ;کربلایی میثم جعفری ]
درباره وبلاگ

(((((تو منـتـظـری که دار دسـتـت بدهنـد؟))))) (((((یـا نامـه از انـتـظـار دسـتـت بدهـنـد؟))))) (((((بیچاره به تیغ و قرص ها خـیـره نــشو))))) (((((میـترسـم از اینـکه کار دستـت بدهـند...))))) ******************* Email:meissam.jaffari@chmail.ir دوستان عزیـز با* نـظـــراتــ *خوشحالم کنید با تشکر
آخرین مطالب
همــــراهان عــزیــز
خطاطی نستعلیق آنلاین ?

Top Blog
اگه خواستی به وب من رای بده!!!